Konferencja Naukowa TranSopot ODWOŁANA

Dodane przez azurawik - czw., 02/13/2020 - 07:52
Data wydarzenia:
-
Miejsce wydarzenia:
Wydział Ekonomiczny
Organizator wydarzenia:
Wydział Ekonomiczny

 

Aktualizacja, 17.09.2020 r. 

Szanowni Państwo,

z przykrością musimy poinformować, że Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 24 sierpnia 2020 roku w sprawie organizacji działalności dydaktycznej i naukowo-badawczej Uniwersytetu Gdańskiego w okresie zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2 zostały zawieszone do odwołania wszelkie wydarzenia naukowe, sportowe i artystyczne organizowane na terenie Uniwersytetu Gdańskiego.

W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni odwołać konferencję TranSopot 2020 planowaną w dniach 22-23 października 2020 roku. Nasze spotkania organizowane od 1992 r., poświęcone są kierunkom rozwoju sektora transportu. Ich celem od początku konferencji była i jest wymiana poglądów, dyskusja nad współczesnymi kierunkami rozwoju transportu, upowszechnianie wyników badań własnych i dyskusja nad nowymi kierunkami badawczymi oraz integracja środowisk naukowych i praktyków gospodarczych z branży TSL. Trudno sobie wyobrazić przeniesienie tej formuły na formę online.

Mając na uwadze niepewność co do dalszego przebiegu pandemii, nie możemy zaproponować już dzisiaj nowej daty konferencji. Jednocześnie chcemy zapewnić, iż jak tylko sytuacja na to pozwoli, zaprosimy Państwa do Sopotu na konkretny termin w 2021 roku.

 

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Barbara Pawłowska

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Konferencji Naukowej TranSopot

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejna edycja Konferencji Naukowej TranSopot 2020 serdecznie zapraszamy.

W dniach 22-23 października 2020 r. (uwaga na zmieniony termin konferencji!) na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się kolejna edycja Konferencji Naukowej TranSopot pod hasłem „Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku”.

Konferencja TranSopot 2020 jest kontynuacją spotkań, organizowanych od 1992 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, poświęconych kierunkom rozwoju sektora transportu. Celem tego wydarzenia jest wymiana poglądów i dyskusja nad współczesnymi kierunkami rozwoju transportu oraz integracja środowisk naukowych i praktyków gospodarczych z branży TSL. W programie konferencji znajdą się m.in.:

  • Dyskusje w ramach sesji plenarnych i tematycznych, poświęcone następującym obszarom problemowym: zrównoważony rozwój transportu; ekonomiczne aspekty innowacji i postępu technicznego w transporcie; przedsiębiorstwa transportowe – uwarunkowania przetrwania i przesłanki rozwoju; mobilność miejska;
  • Debata z praktykami;
  • Wyjazd studyjny połączony ze zwiedzaniem Gdyni oraz m.in. Muzeum Emigracji.

 

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.transopot.ug.edu.pl/

ZAPRASZAMY do udziału w konferencji

Z uwagi na przesunięty termin konferencji, zmianie ulegają też terminy zgłaszania artykułów oraz poniesienia opłaty konferencyjnej