Komunikat do uczestników Kongresu Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego (edycja maj 2020)

Dodane przez azurawik - czw., 02/13/2020 - 09:54
Data wydarzenia:
-
Miejsce wydarzenia:
Wydział Zarządzania
Organizator wydarzenia:
Wydział Zarządzania
Kategoria wydarzenia

Szanowni Państwo,

W związku z trudnym do jednoznacznego przewidzenia rozwojem sytuacji epidemicznej w Polsce, w imieniu Rady Naukowej oraz Komitetu Organizacyjnego II Kongresu Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego, chcielibyśmy poinformować Państwa już dzisiaj o podjętych ustaleniach przez ścisłe grono współorganizatorów Kongresu, w składzie: dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG; dr hab. Sylwia Morawska, prof. SGH; dr hab. Jacek Pasieczny, prof. UW; dr hab. Błażej Prusak, prof. PG.

Uprzejmie informujemy, iż biorąc pod uwagę wartość dodaną Kongresu, jaką jest osobiste uczestnictwo i nieskrępowana wymiana poglądów oraz doświadczeń, mające na celu transfer wiedzy pomiędzy przedstawicielami nauki, wymiaru sprawiedliwości i praktyki gospodarczej, jesteśmy zmuszeni przełożyć datę tegorocznego Kongresu.

Dotychczasowa rekrutacja pokazała nam duże zainteresowanie Kongresem, dlatego też serdecznie zachęcamy i prosimy Państwa o niewycofywanie swoich zgłoszeń i jeżeli to tylko możliwe, zaplanowanie uczestnictwa w Kongresie w II połowie bieżącego roku. O nowej dacie tego wydarzenia poinformujemy Państwa tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, oczywiście z co najmniej 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Licząc na zrozumienie sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, a także biorąc pod uwagę duży poziom niepewności, co do rozwoju pandemii, będziemy wdzięczni za przychylne odebranie niniejszego komunikatu.

 

Z wyrazami szacunku

W imieniu Rady Naukowej i Komitetu Organizacyjnego KR-2020

dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG

dr hab. Sylwia Morawska, prof. SGH

dr hab. Jacek Pasieczny, prof. UW

dr hab. Błażej Prusak, prof. PG

 

http://wzr.pl/kongres_restrukturyzacyjny/