Otwarte Wykłady Ekonomiczne - III edycja

Dodane przez ewitkowska - pon., 10/04/2021 - 09:20
Data wydarzenia:
-
Miejsce wydarzenia:
Online
Organizator wydarzenia:
WE UG
Plakat wydarzenia

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza serdecznie wszystkich uczniów szkół, nauczycieli i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w cyklicznych Otwartych Wykładach Ekonomicznych w roku akademickim 2021/2022.

Cykl spotkań z ekonomią ma służyć pogłębianiu wiedzy w zakresie ekonomii i różnych problemów, które są opisywane i rozwiązywane w ramach nauk ekonomicznych.

Jest to już III edycja spotkań ekonomicznych, poprzednie miały miejsce w latach 2019/2020 oraz 2020/2021.

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
  • Wykłady dotyczą zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.

Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się na Otwarte Wykłady Ekonomiczne na WE UG.

W czasie trwania pandemii, w tym w roku akademickim 2021/22 Otwarte Wykłady Ekonomiczne będą prowadzone w formie on-line.

Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl

tel. 58 523-12-21

Wykłady w roku akademickim 2021/22 odbywają się w wybrane wtorki  w godz.17.30 - 19.00.

Termin wykładów: październik 2021 - kwiecień 2022.

Załączniki