Wirtualne Targi edukacyjne NAWA

Organizator wydarzenia:
NAWA
Plakat wydarzenia

Polska Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza uczniów szkół średnich i studentów na wirtualne targi edukacyjne poświęcone możliwościom studiowania w Polsce. Uniwersytet Gdański również bierze udział w wydarzeniu i zaprasza na swoje wirtualne stanowisko.

Targi będą doskonałą okazją do dotarcia do polskich uczelni, zadania pytań i uzyskania informacji na temat programów studiów, rekrutacji, dostępności stypendiów, opłat za studia i innych istotnych tematów.

O godzinie 14:30 oficjalnie rozpoczniemy wydarzenie webinarem NAWA przybliżającym system szkolnictwa wyższego w Polsce oraz platformę targową.

Dołącz do targów na www.rsgp.webexpo.pl w czwartek, 14 października, od 14:00 do 18:00 (czasu Nur-Sultan).