Mecz Energa Basket Ligi Kobiet AZS Uniwersytet Gdański - Energa Toruń

Organizator wydarzenia:
AZS UG
Dodane przez jbereszczynska - pon., 09/03/2020 - 11:14

Decydujące starcie walce o utrzymanie w Energa Basket Lidze Kobiet pomiędzy AZS Uniwersytet Gdański i Energa Toruń. Oba zespoły mają na koncie po 3 zwycięstwa. Ten kto wygra pozostanie na przyszły sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej.  Zespół Mirosława Orczyka w ostatniej kolejce sprawił ogromną niespodziankę wygrywając w Bydgoszczy z miejscowym Artego (81:73). Rywalki z Torunia sprawiły sporo kłopotów aktualnemu Mistrzowi Polski, ale ostatecznie musiały uznać wyższość zawodniczek CCC Polkowice (74:85).
W sobotni wieczór oba zespoły zagrają o wszystko dlatego emocji z pewnością nie zabraknie. Liczmy na Waszą obecność i doping od pierwszej do ostatniej minuty. Przyjdźcie na halę i dopingujcie AZS UG !

Wstęp wolny.