Wolontariat ekologiczny - co mogę zrobić?

calendar_month
location_on
Organizator wydarzenia:
Zakład Socjologii Codzienności
Dodane przez ewitkowska - śr., 18/05/2022 - 13:34
grafika

Zapraszamy na spotkanie poświęcone Wolontariatowi Ekologicznemu. Będzie to czas dla wszystkich, którzy już działają i którzy chcą działać na rzecz ekologii w Gdańsku.

Dla kogo?

- studentów, nauczycieli, animatorów, pedagogów, którzy organizują lub chcieliby zorganizować akcję na rzecz środowiska w ramach Wolontariatu Ekologicznego
- pojedynczych wolontariuszy, zainteresowanych tematem i/lub gotowych do działania
- grup nieformalnych
- seniorów, osób wieku produkcyjnym, młodzieży

Na spotkaniu dowiemy się o realizowanych i planowanych działaniach, w które można się włączyć!
Naszymi gośćmi będą Monika Popow, pełnomocniczka Prezydent Miasta Gdańska ds. Europejskiej Stolicy Wolontariatu i Szymon Knitter z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Wstęp wolny.
ZAPISY: klubwrzeszczaka@gmail.com

31.05 (wtorek), godz. 13.15 - 15.15
Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych, salę podamy wkrótce

Spotkanie dofinansowane przez Miasto Gdańsk w ramach projektu "Klub Sąsiedzki we Wrzeszczaku".