Kursy języka niemieckiego w Centrum Herdera

Organizator wydarzenia:
UG
grafika

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego w Centrum Herdera UG w semestrze zimowym 2022/2023. Zapisy właśnie ruszyły!

W tym roku proponujemy kursy online i stacjonarne na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2.

Zapisy do grup przeprowadzamy na podstawie bezpłatnego testu kwalifikacyjnego i rozmowy z lektorem. Napisać test i przeprowadzić rozmowę z lektorem można od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia biblioteki lub online.

Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki lub w soboty (180 min). Prowadzimy kursy popołudniowe w godzinach 17.10 – 18.40 lub 18.50-20.20 oraz w soboty 9.00-12.10 z przerwą 10 min.

Liczba uczestników w grupie: 5–10 osób.

W tym roku akademickim prowadzimy zajęcia online oraz zajęcia stacjonarne (w naszej siedzibie w Gdańsku, na ul. Ogarnej 26 lub na kampusie uniwersyteckim w Oliwie).

Od semestru zimowego 2022/23 zapraszamy również na:

• kursy językowe przygotowujące do zdawania egzaminów B1 i B2 Goethe-Institut. W 2022 roku Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego stało się centrum egzaminacyjnym Goethe-Institut i od 2023 roku będzie je przeprowadzać w Gdańsku.

• KURSY SPECJALISTYCZNE:
  • Deutsch im Beruf (A2-B1) dla osób posługujących się językiem niemieckim w codziennej pracy biurowej;
  • Deutsch für Pflegepersonal (A1-A2) dla pracowników branży medycznej i osób opiekujących się osobami starszymi;
  • Deutsch in der Medizin (B1-B2) dla lekarzy i studentów medycyny.

Informacje szczegółowe na stronie Centrum Herdera UG https://herder.ug.edu.pl/