Piątki z logistyką dla studentów UG

calendar_month
location_on
Organizator wydarzenia:
Naukowe Koło Logistyki UG, Wydział Ekonomiczny
Dodane przez ewitkowska - czw., 26/11/2020 - 09:19
Plakat wydarzenia

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne spotkania w ramach „Piątków z logistyką”.

Podczas spotkania zaplanowanego na 11 grudnia 2020 r. w roli prelegentów wystąpią przedstawiciele Zakładów Farmaceutycznych Polpharma S.A.Wojciech Żak – Starszy Kierownik Działu Logistyki Produkcji Zewnętrznej, Joanna Ostrowska – Koordynator zakupów licencyjnych oraz Monika Bartkowska – Starszy specjalista ds. zakupów.

Na spotkaniu będzie można zapoznać się z takimi zagadnieniami jak: proces zakupu tzw. produktów fully packed, dostępność produktów oraz możliwości działania w przypadku zagrożenia tej dostępności, a także sytuacja przedsiębiorstwa. Więcej o spotkaniu.

Podczas Piątku z logistyką w dniu 18 grudnia 2020 r. gośćmi będą przedstawiciele przedsiębiorstwa Flex.

Czym jest analiza capacity, jak ją wykonywać i jaki jest jej wpływ na pracę fabryki? Tego bęzie można dowiedzieć się już 18 grudnia. Oczami wieloletniego praktyka będzie można zobaczyć proces od kuchni, przekonać się, jak ważnym ogniwem jest w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa produkcyjnego oraz z czym się wiąże pod kątem logistycznym. Dowiedzieć się będzie można też nieco o samym przedsiębiorstwie i możliwościach rozpoczęcia kariery we Flex. Więcej informacji o spotkaniu.

Zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.

Idea "Piątków z logistyką"

Piątki z logistyką to cykl wirtualnych spotkań zainteresowanych logistyką studentów Uniwersytetu Gdańskiego oraz innych polskich uczelni z menedżerami logistyki. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa, dla których logistyka jest procesem wspierającym działalność podstawową - produkcyjną, handlową lub usługową, jak i przedsiębiorstwa świadczące usługi logistyczne czy oferujące oprogramowanie informatyczne wspierające logistykę.

Wspomniana inicjatywa ma być z założenia możliwą do zrealizowania w obecnych czasach zagrożenia epidemicznego kontynuacją dorocznej ogólnopolskiej konferencji studenckiej pod hasłem Sopockie Warsztaty Logistyczne, która wpisała się w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń studenckich, gromadząc co roku liczbę ok. 200 studentów z całej Polski.

Piątki z logistyką zostały objęte patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, Prorektora Uniwersytetu Gdańskiego ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką oraz Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów.