Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym i nie tylko

calendar_month
location_on
Organizator wydarzenia:
Biuro Karier UG
Dodane przez ewitkowska - pon., 25/01/2021 - 12:27
Plakat wydarzenia

Drodzy studenci – już dziś pomyślcie o swojej przyszłości zawodowej. Z początkiem nowego 2021 roku zapraszamy Was do skorzystania z udziału w Projekcie ProUG, który realizujemy w Biurze Karier Uniwersytetu Gdańskiego.

Z czego możecie skorzystać?

• Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym
  • Testy online (możliwość zbadania swojego stylu działania, kompetencji miękkich i poznawczych)
  • Coaching online

Szerszy opis Projektu/oferty znajdziecie na str. Biura Karier UG

Macie wątpliwości, pytania dotyczące ścieżki zawodowej? Szukacie praktyk, stażu, pracy? Prześlijcie swoje zgłoszenie - ZAPRASZAMY!

Email: doradca.zawodowy@ug.edu.pl

Tel. 58 523 33 78

Na bieżąco odpowiadamy na wszystkie zapytania. Jesteśmy ONLINE. Spotkania i konsultacje realizujemy korzystając z aplikacji MS Teams

Zapraszamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów - wszystkich wydziałów i kierunków Uniwersytetu Gdańskiego, studiów licencjackich i magisterskich, stacjonarnych i niestacjonarnych.

Więcej o Projekcie ProUG

Formularze zgłoszeniowe