Festiwal teatralny "Figuratywni" NZS UG

Dodane przez ewitkowska - czw., 02/04/2021 - 11:13
Data wydarzenia:
-
Miejsce wydarzenia:
Online
Organizator wydarzenia:
Niezależne Zrzeszenie Studentów UG

Jednym z projektów działających w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów jest projekt "Figuratywni", który opiera się na przybliżaniu szeroko rozumianej sztuki aktorskiej oraz teatru. Udział w festiwalu teatralnym to doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności improwizatorskich dzięki cennym ćwiczeniom teatralnym i z charakteryzacji, ale nie tylko. 

W tym roku odbędzie się druga edycja festiwalu, w terminie 16-18.04.2021r, kierowana zarówno do studentów, doktorantów, jak i uczniów szkół średnich oraz policealnych do 29. roku życia. Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej, festiwal najprawdopodobniej ze względów bezpieczeństwa zostanie przeprowadzony zdalnie, a jego temat to "Zmiana konwencji legend Kaszubskich". Zgłoszenia można nadsyłać do 11.02.2021r. do godz. 23:59:59.

"Figuratywni" byli także tytułem pracy licencjackiej Darii Zakrzewskiej - działaczki NZS UG, pomysłodawczyni festiwalu, absolwentki studiów pierwszego stopnia na kierunku Wiedza o teatrze Uniwersytetu Gdańskiego, która otrzymała wyróżnienie w konkursie Project Master.

Chciałabym zapytać, czy istnieje szansa na udostępnienie informacji o drugiej edycji festiwalu w mediach Uniwersytetu Gdańskiego? 

Zapisów można dokonywać za pomocą linku

A na Facebook'owym profilu "Figuratywnych" regularnie pojawiają się nowe informacje oraz przypomnienia o zapisach.