fbpx SP Finanse w małych i średnich przedsiębiorstwach | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

SP Finanse w małych i średnich przedsiębiorstwach

Czas trwania i forma studiów

2 semestry

Podstawowe informacje o studiach

Studia Ppodyplomowe „Finanse w małych i średnich przedsiębiorstwach” obejmuje łącznie 160 godzin zajęć, które odbywają się w wybrane piątki (w godz. 16:30 – 20:00) oraz soboty (w godz. 8:00 – 17:00).

Forma zajęć

Zajęcia odbywają się w formie wykładów problemowych z prezentacją multimedialną i ćwiczeń audytoryjnych pozwalających na aktywny udział uczestników. W piątkowych zajęciach uczestnicy mogą uczestniczyć zarówno na sali dydaktycznej, jak i on-line (w czasie rzeczywistym), za pomocą technologii webcast.

Kadrę studiów podyplomowych stanowi zespół złożony z doświadczonych pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Gdańskiego (z Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Zarządzania oraz Wydziału Ekonomicznego), z których część wykonuje również zawód radcy prawnego lub doradcy podatkowego.