Wyniki Biego o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego - klasyfikacja mężczyzn | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wyniki Biego o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego - klasyfikacja mężczyzn

Wyniki Biego o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego - klasyfikacja mężczyzn

Lp. Numer startowy Imię i nazwisko Rok studiów Kierunek studiów Czas
1 900 Rafał Gajewski IV PiA - Prawo 00:08:08.23
2 1107 Maciej Fingas   Pracownik 00:08:13.48
3 707 Adam Kosznicki I NS - MSU Socjologia 00:08:24.15
4 911 Wiktor Feliksiak II PiA - Prawo 00:08:31.78
5 605 Kamil Szeleżyński III MFI - Fizyka Medyczna 00:08:32.68
6 315 Błażej Łukaszewski I E - Ekonomia 00:08:39.01
7 314 Maciej Kerszen I E - MSG 00:08:49.88
8 703 Kosma Wilk I NS - Socjologia 00:08:56.92
9 902 Patryk Mroczek II PiA - Prawo 00:09:15.33
10 601 Mateusz Badziong III MFI - Informatyka 00:09:22.70
11 907 Michał Korsak I PiA - Administracja 00:09:33.09
12 1006 Arkadiusz Ławicki Z - Zarządzanie 00:09:33.99
13 1106 Wojciech Pawicki   Pracownik 00:09:35.85
14 321 Adam Kalinowski I E - Ekonomia 00:09:37.07
15 319 Jakub Kowalski I E - MSG 00:09:43.09
16 1109 Tomasz Karpicki   PG 00:09:56.98
17 402 Tomasz Bolek I F - Wiedza o teatrze 00:09:57.77
18 904 Dominik Rudnik I PiA - Administracja 00:09:58.59
19 905 Norbert Bonin I PiA - Administracja 00:09:59.40
20 702 Paweł Madej V NS - Psychologia 00:10:07.09
21 1108 Tomasz Kuśmierek   Pracownik 00:10:07.65
22 604 Krystian Szewczyk I MFI - Informatyka 00:10:08.28
23 700 Mikołaj Szlagowski II NS - MSU Dziennikarstwo 00:10:10.01
24 304 Dawid Jakubowski I E - MSG 00:10:27.54
25 1103 Mateusz Misztal   V LO 00:10:32.85
26 1101 Grzegorz Brzeziński   Pracownik 00:10:39.93
27 502 Mikołaj Grabe II H - Religioznawstwo 00:10:41.69
28 1102 Michał Buchert   V LO 00:10:42.87
29 802 Paweł Żylicz II OiG - Geografia 00:10:50.33
30 309 Adrian Kantolak I E - Ekonomia 00:10:55.04
31 704 Miłosz Szuflita I NS - Socjologia  
32 325 Lu Kechen I E - MSG IB  
33 910 Marek Mruk PiA - Administracja  
34 1009 Maciej Kawczyński I Z - Informatyka i Ekonometria  
35 908 Michał Zgodziński I PiA - Administracja  
36 1104 Wacław Ligman   Pracownik  
37 323 Paweł Krauze I E - MSG  
38 600 Jędrzej Lis I MFI - Fizyka Medyczna  
39 305 Kordian Kozak I E - MSG  
40 901 Wojciech Hebel I PiA - Administracja  
41 803 Sebastian Kozic I OiG - Oceanografia  
42 909 Patryk Duszyński I PiA - Administracja  
43 906 Tomasz Rosiński PiA - Administracja  
44 306 Michał Chlebowski I E - Ekonomia  
45 312 Jacek Gęsiarz I E - Ekonomia  
46 1110 Wiesław Laskowski   Pracownik  
47 500 Marcin Zubrzycki V H - Historia  
48 400 Tomasz Chądzyński I F - Filologia ?  
49 318 Oskar Kołodziejczak I E - MSG  
50 401 Karol Wojdyło I F - Logopedia  
51 801 Wojciech Kruszewski I OiG - Oceanografia  
52 1007 Adrian Sklepowicz I Z - Zarządzanie  
53 322 Kacper Boś I E - Ekonomia  
54 308 Krzysztof Gruszecki I E - MSG  
55 903 Marcin Dziadura I PiA - Administracja  
56 316 Jakub Kwiatkowski I E - MSG  
57 1003 Adrian Frost Zieliński I Z - Informatyka i Ekonometria  
58 1008 Michał Dzieciuch I Z - Zarządzanie  
59 1105 Piotr Walczak   Pracownik  
60 307 Damian Mączka I E - Ekonomia  
61 708 Damian Kazimierczak I NS - Socjologia  
62 800 Tomasz Folehr III OiG - Geografia  
63 705 Piotr Szymański II NS - MSU Dziennikarstwo  
64 310 Patryk Kawecki I E - Ekonomia  
65 311 Sebastian Karasiński I E - Ekonomia  
66 606 Maciej Klemarczyk I MFI - Informatyka  
67 317 Jakub Rybak E - Ekonomia  
68 302 Adam Opałka I E - Ekonomia  
69 303 Dawid Jakimczyk I E - Ekonomia  
70 501 Patryk Ochociński II H - Archeologia  
71 324 Chang Yuan I E - MSG IB  
72 706 Dariusz Hildebrandt I NS - Filozofia  
73 100 Patryk Podejko  II B - MSU Biologia  
74 1111 Marcin Wieśniak   Pracownik  
75 701 Jan Nosowicz I NS - Politologia  
76 1004 Michał Żurawski I Z - Zarządzanie  
77 1005 Krzysztof Chmielewicz I Z - Zarządzanie  
78 313 Marcin Schmidt E - Ekonomia  
79 1000 Mateusz Ostrowicki I Z - Zarządzanie  
80 602 Oleg Hnatiuk I MFI - Bioinformatyka  
81 200 Marcin Kaczor I CH - Ochrona Środowiska  
82 1001 Maciej Gierała I Z - Informatyka i Ekonometria  
83 603 Mateusz Barlikowski I MFI - Bioinformatyka  
84 320 Michał Migus I E - Ekonomia  

 

Klasyfikacja wydziałowa i klasyfikacja indywidualna na poszczególnych wydziałach, miejsca 1-3:

 

I miejsce Wydział Prawa i Administracji 240 pkt

1. Rafał Gajewski 84 pkt

2. Wiktor Feliksiak 81 pkt

3. Patryk Mroczek 76 pkt

 

II miejsce Wydział Ekonomiczny 228 pkt

1. Błażej Łukaszewski 79 pkt

2. Maciej Kerszen 78 pkt

3. Adam Kalinowski 71 pkt

 

III miejsce Wydział Nauk Społecznych 223 pkt

1. Adam Kosznicki 82 pkt

2. Kosma Wilk 77 pkt

3. Paweł Madej 64 pkt

 

IV miejsce Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki 218 pkt

1. Kamil Szeleżyński 80 pkt

2. Mateusz Badziong 75 pkt

3.Krystian Szewczyk 63 pkt

 

V miejsce Wydział Zarządzania 157 pkt

1. Arkadiusz Ławicki 73 pkt

2. Maciej Kawczyński 51 pkt

3. Adrian Sklepowicz 33 pkt

 

VI miejsce Wydział Filologiczny 140 pkt

1. Tomasz Bolek 68 pkt

2. Tomasz Chądzyński 37 pkt

3. Karol Wojdyło 35 pkt

 

VII miejsce Wydział Oceanografii i Geografii 133 pkt

1. Paweł Żylicz 56 pkt

2. Sebastian Kozic 44 pkt

3. Wojciech Kruszewski 34 pkt

 

VIII miejsce Wydział Historyczny 111 pkt

1. Mikołaj Grabe 58 pkt

2. Marcin Zubrzycki 38 pkt

3. Patryk Ochociński 15 pkt

 

IX miejsce Wydział Biologii 12 pkt

1. Patryk Podejko 12 pkt

 

X miejsce Wydział Chemii 4 pkt

1. Marcin Kaczor 4 pkt

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Julita Dunder
Treść wprowadzona przez: Julita Dunder
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 22 maja 2014 roku, 7:41