Konkurs na projekty podnoszące kompetencje kadry dydaktycznej uczelni

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jako Instytucja Pośrednicząca dla Osi III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 ogłasza w ramach Działania 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego konkurs nr POWR.03.04.00-IP.08-00-PKD/17 na projekty podnoszące kompetencje kadry dydaktycznej uczelni.

NCBiR kieruje wsparcie w przedmiotowym konkursie do młodej kadry dydaktycznej, rozumianej jako osoby, które nie ukończyły 35 lat i równocześnie prowadzą zajęcia dydaktyczne u wnioskodawcy posiadając stopień doktora lub odbywając studia III stopnia.

Projekty powinny zawierać propozycje działań podnoszących kwalifikacje uczelnianych kadr w co najmniej dwóch z trzech obszarów: innowacyjnych umiejętności dydaktycznych, umiejętności informatycznych lub nauczania w języku obcym.

Maksymalny koszt projektu przypadający na jednego uczestnika korzystającego ze wsparcia na poziomie krajowym nie może przekroczyć 9 tys. zł, a w przypadku osób odbywających szkolenia zagraniczne - 24 tys. zł.

Nabór do konkursu potrwa od 29 maja do 28 lipca 2017 r.

Budżet konkursu to 50 mln PLN.

2017-04-27
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 12 Maj, 2017 - 11:25; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:17; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska