Centrum Kompetencyjne EZD

Powitanie


Szanowni Państwo,

Jest nam niezwykle miło przywitać Państwa na stronie Centrum Kompetencyjnego przy Uniwersytecie Gdańskim. Znajduje się tu wiele przydatnych informacji dotyczących systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD) oraz jego wdrożenia. Jednostka funkcjonuje w ramach projektu EZD EDU zorganizowanego przez Międzyuniwersyteckie Centrum Informatyzacji (MUCI) i świadczy usługi innym partnerom.

W związku z tym, że każda instytucja charakteryzuje się indywidualną strukturą i oczekiwaniami zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością pozostajemy do dyspozycji.

Z poważaniem,

Zespół EZD


Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo. 

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 17. Maj 2022 - 14:33; osoba wprowadzająca: Piotr Jagielski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. Czerwiec 2022 - 12:11; osoba wprowadzająca: Piotr Jagielski

Informacje


W ujęciu ogólnym celem CK UG jest świadczenie wsparcia potencjalnym i aktualnym partnerom na etapach: przedwdrożeniowym, wdrożeniowym oraz po zakończeniu instalacji i rozpoczęciu użytkowania system EZD PUW. Stawiamy sobie za punkt odniesienia usprawnienie i prawidłowe zarządzanie dokumentacją cyfrową w instytucji; dążymy do tego, by ułatwić proces przejścia z formy papierowej na elektroniczną i przekazać swoją wiedzę i doświadczenia w możliwie najbardziej przystępnej formie.

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 16. Maj 2022 - 13:47; osoba wprowadzająca: Piotr Jagielski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 16. Maj 2022 - 14:00; osoba wprowadzająca: Piotr Jagielski