Centrum Kompetencyjne EZD

Powitanie


Szanowni Państwo,

Jest nam niezwykle miło przywitać Państwa na stronie Centrum Kompetencyjnego przy Uniwersytecie Gdańskim. Znajduje się tu wiele przydatnych informacji dotyczących systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD) oraz jego wdrożenia. 

W związku z tym, że każda instytucja charakteryzuje się indywidualną strukturą i oczekiwaniami zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością pozostajemy do dyspozycji.

Z poważaniem,

Zespół EZD

Pokaż rejestr zmian

Submitted on wtorek, Maj 17, 2022 - 14:33 by Piotr Jagielski Changed on wtorek, Maj 17, 2022 - 14:41 by Piotr Jagielski

Informacje


W ujęciu ogólnym celem CK UG jest świadczenie wsparcia potencjalnym i aktualnym partnerom na etapach: przedwdrożeniowym, wdrożeniowym oraz po zakończeniu instalacji i rozpoczęciu użytkowania system EZD PUW. Stawiamy sobie za punkt odniesienia usprawnienie i prawidłowe zarządzanie dokumentacją cyfrową w instytucji; dążymy do tego, by ułatwić proces przejścia z formy papierowej na elektroniczną i przekazać swoją wiedzę i doświadczenia w możliwie najbardziej przystępnej formie.

 

Pokaż rejestr zmian

Submitted on poniedziałek, Maj 16, 2022 - 13:47 by Piotr Jagielski Changed on poniedziałek, Maj 16, 2022 - 14:00 by Piotr Jagielski