Informacja dla pracowników Uniwersytetu Gdańskiego dotycząca zakupu artykułów budowlanych i farb dla JO UG. | Serwis główny UG

Informacja dla pracowników Uniwersytetu Gdańskiego dotycząca zakupu artykułów budowlanych i farb dla JO UG.

W związku z podpisaniem umowy nr A120-211-30/17/MB na sukcesywną dostawę artykułów budowlanych i farb informujemy, że Wykonawcą umowy jest firma :

METALZBYT-HURT Sp z o.o.

ul. Bardowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała

Dane kontaktowe:

Pan Michał Puczyński

tel.:  698 108 959

e-mail kontaktowy :  handlowy4@metalzbyt.sklep.pl

Faktury należy opracować :

Postepowanie nr A120-211-30/17/MB

Dokumentacja znajduje się w Dziale Zamówień Publicznych

UWAGA:

Do faktur należy dołączać podpisane obustronnie protokoły odbioru towaru, dostarczane wraz z towarem.

Termin dostawy towaru : 3 dni robocze (nie licząc dnia zamówienia).

Zamówienia należy dokonywać w Systemie Zamówień Wewnętrznych (sklepik UG) lub bezpośrednio u Wykonawcy w przypadku technicznego braku możliwości dokonania zamówienia w systemie informatycznym sklepiku UG.

PDF icon skan_oferty_i_zal._1a.pdf3.82 MB
PDF icon umowa_z_metalzbyt.pdf466.66 KB