Zaproszenie na pierwsze kobiece Targi Kariery w TECH&IT i Konferencję - Women in Tech Days 2021

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Zapraszamy studentki do rejestracji! (studentów również)

Festiwal Women in Tech Days 2021 organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy 26 i 27 maja to szkolenia, warsztaty, zapisy na staże, praktyki, szkolenia, programy mentoringowe i stypendia.

Wydarzenie adresowane jest głównie do studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych. W ramach festiwalu online 26-27 maja 2021 zostaną zrealizowane warsztaty z umiejętności technicznych i miękkich (nietechniczne - związane z zarządzaniem, pracą w zespole, umiejętności interpersonalne, komunikacja etc.), spotkania indywidualne z mentorami – pracownikami najlepszych firm technologicznych (m.in. Standard Chartered, 3M, Intel, Fujitsu, Procter & Gamble, Luxoft) czy doradztwo karierowe itp. W wydarzeniu wezmą udział eksperci w branży. Na uczestników czekają unikatowe oferty szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów.

W programie m.in.: Inspirujące Tech Talks (rozmowy o przyszłościowych trendach technologicznych i specjalizacjach, które będą przepustką na globalny rynek pracy). Career EXPO (interaktywna przestrzeń doradztwa z ofertami szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów).Warsztaty - TECH & SOFT (spotkania z ekspertami z firm technologicznych), Women in Tech – Role Models Sessions & Keynote Speech (spotkania z wybitnymi kobietami świata technologii), Strefa Mentoringu (okazja porozmawiania indywidualnie online z pracownikami firm technologicznych, „startuperkami” i naukowczyniami), Women in Tech NIGHT (wieczór z autorkami najciekawszych książek o technologiach, rozmowy podczas Evening Chat Tables, Koktajl Party oraz Women in Tech Night Dance Party).

Festiwal będzie się odbywać online na zaawansowanej platformie eventowej Swapcard.

Więcej informacji i szczegółowy program na stronie https://womenintechday.pl/.

Oprac. Ewa K.Cichocka/ Zespół Prasowy UG

2021-05-11
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 11 Maj, 2021 - 10:45; osoba wprowadzająca: Weronika Wolska Ostatnia zmiana: środa, 19 Maj, 2021 - 10:43; osoba wprowadzająca: Weronika Wolska