fbpx XXIV Konferencja KNFM "Kierunki zmian w sektorze finansowym w Polsce i na świecie" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Miejsce:
Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121, Wydział Ekonomiczny UG, aula A
Data i czas wydarzenia:
11.04.2018 - 09:45 do 13:15
Organizator:
Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych Uniwersytetu Gdańskiego

Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych zaprasza na XXIV Konferencję "Kierunki zmian w sektorze finansowym w Polsce i na świecie", która odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. (środa) o godzinie 9:45 w auli A na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Jak co roku, oprócz wystąpień studentów, odbędą się dwie dyskusje panelowe z udziałem interesujących gości. W tym roku panel w języku polskim będzie dotyczył determinant rozwoju rynku kapitałowego w Polsce, natomiast temat panelu w języku angielskim to "after or before the crisis?"

W trakcie konferencji nastąpi także uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Great Finance Challenge pod patronatem Thomson Reuters.

Więcej informacji na stronie internetowej Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych oraz na profilu https://www.facebook.com/KNFMUG

Program konferencji w załączniku.