fbpx Centrum Komunikacji i Promocji | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Centrum Komunikacji i Promocji

Centrum Komunikacji i Promocji

                    Dyrektor:

                    dr hab. n.ek. inż. Aneta Oniszczuk – Jastrząbek, prof. UG

                    Telefon: + 48 58 523 13 89, + 48 573 003 051

                    e-mail: dyrektor_ckip@ug.edu.pl

                                aneta.oniszczuk-jastrzabek@ug.edu.pl

 

 Zespół Prasowy:

                    Kontakt: redakcja@ug.edu.pl
 

                    Kierownik:

                    mgr Magdalena Nieczuja – Goniszewska

                    Telefon: + 48 58 523 31 95, + 48 725 991 101

                    e-mail: magdalena.nieczuja-goniszewska@ug.edu.pl

 

                    Pracownicy:

                    mgr Julia Bereszczyńska

                    Telefon: + 48 58 523 25 84

                    e-mail: julia.bereszczynska@ug.edu.pl

 

                    mgr Ewa Cichocka

                    Telefon: + 48 58 523 25 84

                    e-mail: ewa.cichocka@ug.edu.pl

 

                    mgr Elżbieta Michalak-Witkowska

                    Telefon: +48 58 523 25 84

                    e-mail: elzbieta.witkowska@ug.edu.pl

 

                    Arkadiusz Smykowski

                    e-mail: arkadiusz.smykowski@ug.edu.pl

 

 Zespół Promocji:

                    Kontakt: promocja@ug.edu.pl
 

                    Kierownik:

                    mgr Monika Zdroik

                    Telefon: + 48 58 523 25 55

                    e-mail: monika.zdroik@ug.edu.pl

 

                    Pracownicy:

                    mgr Iwona Kuklińska

                    Telefon: +48 58 523 25 51

                    e-mail: iwona.kuklinska@ug.edu.pl

 

                    mgr Piotr Szpajer

                    Telefon: +48 58 523 25 51

                    e-mail: piotr.szpajer@ug.edu.pl

 

                    inż. Alan Stocki

                    Telefon: +48 58 523 25 51

                    e-mail: alan.stocki@ug.edu.pl

 

                    Weronika Wolska

                    Telefon: +48 58 523 25 51

                    e-mail: weronika.wolska@ug.edu.pl

 

                    mgr Andrzej Żurawik

                    Telefon: +48 58 523 25 51

                    e-mail: andrzej.zurawik@ug.edu.pl

 

Specjalista ds. popularyzacji badań naukowych:

                   dr Beata Czechowska – Derkacz

                   Telefon: +48 725 991 088

                   e-mail: beata.derkacz@ug.edu.pl

 

Koordynator ds. projektów promocyjnych:

                  dr Tomasz Czuba

                  Telefon: +48 608 595 504

                  e-mail: tomasz.czuba@ug.edu.pl

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik
Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 23 marca 2021 roku, 9:55