fbpx X Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Mistrz-uczeń. O relacjach w psychoterapii” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Miejsce:
Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 4, Wydział Nauk Społecznych
Data i czas wydarzenia:
30.11.2018 - 09:00 do 01.12.2018 - 14:15
Organizator:
Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w imieniu Prezydenta Miasta Gdańska wraz z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Fundacją Psychologiczną

Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w imieniu Prezydenta Miasta Gdańska wraz z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Fundacją Psychologiczną zapraszają do uczestnictwa w:

X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej

z cyklu: teoria i praktyka terapeutyczna

pod tytułem:

Mistrz-uczeń. O relacjach w psychoterapii

30 listopada -1 grudnia 2018 r., Gdańsk

Psychoterapeuci w toku nauki swojego zawodu sami na sobie doświadczają działania relacji i możliwości pomocy oraz zmiany poprzez relację terapeutyczną, dlatego z okazji tegorocznej, jubileuszowej X Konferencji Naukowo – Szkoleniowej, pragniemy zająć się relacją mistrz-uczeń w kontekście nauki psychoterapii i rozwijania umiejętności sprzyjających budowaniu relacji terapeuta – pacjent, warunkujących skuteczną pomoc. Uznane autorytety poprosimy o przedstawienie „milowych relacji” na swojej terapeutycznej drodze.

Szczegóły (w tym program) na stronie WWW konferencji.