fbpx Konkurs Studenckiego Koła Naukowego Etnologów | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs Studenckiego Koła Naukowego Etnologów

Celem konkursu jest zwiększenie świadomości kulturowej wśród licealistów oraz przekazanie im wiedzy dotyczącej wielokulturowości, która jest istotnym czynnikiem w kształtowaniu tożsamości młodych mieszkańców województwa. Organizatorzy chcą także przybliżyć młodym ludziom antropologie jako dziedzinę nauki oraz ukazać sylwetkę etnologa jako badacza kulturowej różnorodności i odmienności. Etnologii jest jednym z kierunków studiów w ofercie dydaktycznej Uniwersytetu Gdańskiego.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres: konkurs.antropologiczny@gmail.com  do 31 marca 2014 roku. Formularz i regulamin można znaleźć na stronie internetowej Studenckiego Koła Naukowego Etnologów Uniwersytetu Gdańskiego www.etnokolo.ug.edu.pl  oraz na fanpage'u na Facebooku: https://www.facebook.com/konkursetno

Konkurs składa się jednego etapu, który ma formę testu. Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego organizator konkursu przekaże uczestnikom materiały na podstawie których opracowane zostały pytania konkursowe.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz