fbpx Nagrody dla absolwentów Wydziału Ekonomicznego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Nagrody dla absolwentów Wydziału Ekonomicznego

Prace magisterskie Tomasza Waligóry i Przemysława Wysińskiego, absolwentów  kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Wydziale Ekonomicznym  UG zostały nagrodzone w konkursach organizowanych przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny i Biuro Informacji Kredytowej. Gratulujemy!

Mgr Tomasz Waligóra zdobył II Nagrodę w Konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu systemów gwarantowania depozytów, restrukturyzacji lub uporządkowanej likwidacji instytucji finansowych, infrastruktury regulacyjnej systemu finansowego, problematyki bezpieczeństwa finansowego banków oraz stabilności finansowej zorganizowanym przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Praca magisterska nosiła tytuł. ,,Ryzyko bankowe w kontekście uregulowań Komitetu Bazylejskiego”.

Natomiast mgr Przemysław Wysiński został wyróżniony w konkursie na najlepszą pracę magisterską zorganizowanym przez Biuro Informacji Kredytowej za pracę zatytułowaną „Scoring kredytowy w bankowości”.

Obydwie nagrodzone prace zostały napisane w Zakładzie Międzynarodowych Rynków Finansowych na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, pod kierunkiem prof. dr hab. Danuty Marciniak-Neider.. Absolwenci ukończyli specjalność "Finanse Międzynarodowe i Bankowość".

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz