fbpx Konferencja Project Management | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konferencja Project Management

Siódma edycja Konferencji Project Management przebiegać będzie pod hasłem „Skuteczne Zarządzanie Biznesem”. Sympozjum organizowane jest przez Koło Naukowe Strateg. Zaplanowano je na 21 – 21 maja.

Czas: 21 – 22 maja 2014
Miejsce: Centrum Dydaktyczno Konferencyjne Wydziału Zarządzania UG, Sopot ul. Piaskowa 9

Konferencja adresowana jest do studentów, absolwentów  uczelni wyższych oraz pasjonatów zarządzania projektami. W tym roku również zorganizowana zostanie również sesja networkingowa, która pozwoli na poznanie nowych osób i nawiązanie ciekawych kontaktów. Podczas pierwszego dnia wydarzenia prezesi oraz dyrektorzy firm podzielą się doświadczeniami z zakresu zarządzania projektami oraz prowadzenia biznesu. W drugim dniu odbędą się warsztaty, w ramach, których uczestnicy wykorzystają świeżo nabytą wiedzę do rozwiązywania case study czy zmierzenia się z grami symulacyjnymi.

Więcej: www.konferencjapm.pl oraz: www.facebook.com/konferencjapm

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski