fbpx Dni Otwarte GIODO na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dni Otwarte GIODO na Uniwersytecie Gdańskim

W ramach Dni Otwartych Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Trójmieście na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się ogólnopolska konferencja dot. ochrony prywatności w internecie. W  czasie konferencji czynne będą stoiska informacyjne, przy których eksperci z Biura GIODO udzielać będą bezpłatnych porad i informacji z zakresu ochrony danych osobowych. WSTĘP WOLNY

Czas: 23 czerwca 2014, otwarcie konferencji o godz. 11.00
Miejsce: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Bałtycki Kampus UG w Gdańsku Oliwie, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 6
Organizator: GIODO, Wydział Prawa i Administracji UG

Dni Otwarte GIODO w Trójmieście odbędą się w dniach 23-25 czerwca. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Generalnego Inspektora Danych Osobowych we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim, Prezydentem Miasta Gdyni, Prezydentem Miasta Gdańska oraz Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza i Pracodawcami Pomorza.

W trakcie Dni Otwartych GIODO odbędą się szkolenia, spotkania i wykłady z zakresu ochrony prywatności i danych osobowych w przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych, Internecie.

23 czerwca na Wydziale Prawa i Administracji UG odbędzie się Konferencja naukowa pt. „Ochrona prywatności w świecie nowych technologii komunikacyjnych” organizowana przez Biuro GIODO wspólnie z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Poświęcona będzie takim zagadnieniom, jak prywatność w świecie Internetu przedmiotów, ochrona danych osobowych w inteligentnych sieciach energetycznych czy też informatyzacja ochrony zdrowia.

W konferencji udział weźmie Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, dr Wojciech Wiewiórowski, eksperci z Uniwersytetu Gdańskiego, przedstawiciel Rzecznika Praw Obywatelskich, Okręgowej Izby Lekarskiej, przedstawiciele pomorskich przedsiębiorstw, a także przedstawiciel Google Polska.

Pełna Informacja na temat Dni Otwartych GIODO na stronie:

dr Beata Czechowska - Derkacz
rzecznik prasowy Uniwersytetu Gdańskiego