fbpx Jantar i Goście | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jantar i Goście

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” i Akademickie Centrum Kultury UG „Alternator” zapraszają na koncert Jantar i Goście 2014.

Czas: 24 sierpnia (niedziela), godz. 17:00
Miejsce: Aula Wydziału. Prawa i Administracji UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 6.

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego “Jantar” serdecznie zaprasza na tradycyjny już koncert “Jantar i Goście”. Tym razem odbędzie się on nietypowo w okresie wakacyjnym, a to za sprawą gości z Francji. Grupa Les Bategails de Saintonge zaprezentuje najpiękniejsze tańce swojego kraju. Towarzyszyć im będzie Zespół Pieśni i Tańca „Gdańsk”, który wystąpi jako drugi gość koncertu. ZPiT UG “Jantar” zaprezentuje swoje najpiękniejsze choreografie, a wśród nich także tańce kaszubskie, będące najnowszym repertuarowym nabytkiem.

Bilety do nabycia przed koncertem (20 zł normalny, 15 zł ulgowy dla dzieci i młodzieży uczącej się oraz studentów, dzieci do 7 lat – wstęp wolny)

Rezerwacja biletów: jantar@ug.edu.pl

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz