fbpx Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Dąbrówce | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Dąbrówce

W czwartek, 11 grudnia, na Wydziale Nauk Społecznych oraz Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się zbiórka rzeczy, które pomogą przetrwać zimę podopiecznym schroniska dla bezdomnych zwierząt  w Dąbrówce.

Zima to dla schronisk najgorszy czas w roku. Psy potrzebują dodatkowego ocieplenia bud czy ciepłych posiłków. Przytulisko w Dąbrówce nie należy ani do miasta, ani do gminy, przez co musi utrzymywać się same. Dlatego tak ważny jest każdy „grosz”, który wpłacają darczyńcy.

Redakcja portalu studenckiego CDN we współpracy z blogerkami z Trójmiejskiego Bazaru organizuje zbiórkę środków pieniężnych, żywności dla psów i kotów, zarówno suchej jak i w puszkach (szczególnie specjalistycznej) oraz najpotrzebniejszych artykułów: kocyków, kołder, ręczników, dywanów, legowisk, szelek, obróżek, kubraczków dla psów.

W czwartek, 11 grudnia, w godz. 9.00 – 14.00 na Wydziałach: Filologicznym oraz Nauk Społecznych czekać będą wolontariusze CDN– u oraz Trójmiejskiego Bazaru. Tego dnia CDN zaprezentuje również zdjęcia podopiecznych z Dąbrówki. Przewidziany jest  gość specjalny. Zachęcającym do wsparcia schroniska pomagać będzie Miłka, która dzięki adopcji trafiła do nowego, wspaniałego domu.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz