fbpx Dr Agnieszka Gałka-Kozak laureatką programu Coaching FNP | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dr Agnieszka Gałka-Kozak laureatką programu Coaching FNP

Dr Agnieszka Gałka-Kozak z Katedry Ekologii Roślin Wydziału Biologii UG znalazła się w grupie dziewięciu laureatów programu Coaching. Gratulujemy!

Celem programu, finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej, jest udzielenie młodym naukowcom wsparcia w podejmowaniu wyzwań zawodowych i osiąganiu kolejnych etapów kariery naukowej, w procesie podejmowania decyzji oraz w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w pracy zawodowej. Program umożliwia im pracę pod okiem doświadczonego coacha.

W trakcie procesu coachingowego uczestnik pracuje nad rozwijaniem kompetencji zawodowych w wybranym przez siebie obszarze zgodnym z celami projektu SKILLS, czyli dotyczących zarządzania badaniami naukowymi, zarządzania zespołami naukowymi, współpracy interdyscyplinarnej, komunikacji naukowej, komercjalizacji wyników badań lub przedsiębiorczości.

Fot. Janusz Drozdowski
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz