fbpx Wyróżnienie dla Pracowni Badań nad Snem, Pamięcią i Wyobraźnią UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wyróżnienie dla Pracowni Badań nad Snem, Pamięcią i Wyobraźnią UG

Pracownia Badań nad Snem, Pamięcią i Wyobraźnią UG otrzymała wyróżnienie w konkursie StRuNa 2014, w kategorii Konferencja Roku 2014  za projekt: Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Wstręt i obrzydzenie”. Gratulujemy!

Organizatorami wyróżnionej konferencji byli: dr Wanda Dittrich, dr Magdalena Zegarlińska, doktoranci: mgr Mariusz Wirski, mgr Mariusz Hybiak a pracowni przewodzi prof. UG dr hab.Wojciech Owczarski zaś współorganizatorami: DKF UG Miłości Blondynki i ACK Alternator UG.

Nagrody przyznano w sumie w pięciu kategoriach: projekt, koło, wyprawa, konferencja oraz opiekun. Swoją nazwę konkurs zawdzięcza pierwszym literom słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy. Organizatorem jest Fundacja „Fundusz Pomocy Studentom”.  W konkursie nagradzano przedsięwzięcia naukowe studentów i doktorantów przeprowadzone między 1 października 2013 roku a 30 września 2014 roku, łącznie wpłynęło ponad 200 kandydatur.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz