fbpx Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego

Po raz czwarty zorganizowana zostanie Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego dla Studentów. Chętni mogą zgłaszać się do 10 marca.

Olimpiadę organizuje Katedra Pragmatyki Komunikacji i Akwizycji Języka Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Gdańskiego wspólnie z Bałtyckim Federalnym Uniwersytetem im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie.

I etap konkursu zostanie przeprowadzony zaocznie w terminie 15-25.03.2015r.
II etap przeprowadzony zostanie w Kaliningradzie w terminie 21-22.05.2015r.

W I etapie konkursu udział wezmą:
grupa  – studenci I i II roku studiów I stopnia (poziom podstawowy),
grupa  – studenci III roku studiów I stopnia i studenci I i II roku studiów
II stopnia (poziom zaawansowany),
grupa  – studenci rosyjskojęzyczni.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 10 marca 2015. Przy zgłoszeniach organizatorzy proszą o podawanie: imienia i nazwiska, kierunku i roku studiów, informacji o pochodzeniu rosyjskim oraz adresu mailowego i numeru telefonu.

Zgłoszenia przyjmują:
mgr Olga Jerszowa, pok. 4.36,                                              kajrod@gmail.com
dr Katarzyna Wądołowska-Lesner, pok. 4.36,                     k.lesner@ug.edu.pl
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz