fbpx Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego

Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego, Katedra Prawa Morskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk zapraszają  na IV Ogólnopolską Konferencję Prawa Morskiego „Prawo żeglugi morskiej”, która odbędzie się 26 lutego 2015 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Tradycyjnie już celem spotkania jest stworzenie platformy do podjęcia debaty o sprawach morskich oraz wymiana poglądów przez prawników i przedstawicieli świata nauki a także przedsiębiorców z sektora gospodarki morskiej i studentów z różnych ośrodków akademickich w Polsce.

Konferencja została podzielona na trzy panele tematyczne:

I           Statek w żegludze morskiej

II          Przewóz i korzystanie ze statku

III         Ubezpieczenia morskie

Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.prawo-morskie.pl.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz