fbpx Udany sezon Sary Piaseckiej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Udany sezon Sary Piaseckiej

Sara Piasecka - zawodniczka sekcji żeglarskiej AZS UG, studentka Wydziału Ekonomicznego zakończyła sezon bojerowy z trzema tytułami mistrzowskimi.

Najcenniejszy medal – złoto mistrzostw świata w bojerach - Sara Piasecka zdobyła podczas zawodów rozegranych na Litwie, w Szalach. Nasza zawodniczka wywalczyła złoto w klasie DN. Polacy na tych zawodach zdobyli łącznie, aż 4 medale.

Sara Piasecka była bezkonkurencyjna także w bojerowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Na lodowej tafli jeziora Dargin w pobliżu Sztynortu studentka Uniwersytetu Gdańskiego zwyciężyła nie tylko w gronie zawodniczek, ale również w formule open. We wszystkich ośmiu wyścigach reprezentantka UG zajmowała miejsca w ścisłej czołówce, tylko raz zajęła czwartą pozycję.
Sara PiaseckaSara Piasecka
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz