fbpx Sukces tancerzy ZPiT UG Jantar | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Sukces tancerzy ZPiT UG Jantar

Para taneczna Jacek i Małgorzata Piątek Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” zdobyli I miejsce w kategorii VIIA i otrzymali tytuł Pary Roku 2014 podczas Ogólnopolskiego Konkursu Tańców Polskich „O Pierścień Księżnej Izabeli”. Gratulujemy!

Turniej odbył się w dniach 28.02-01.03. w Puławach. Wszystkie pary zaprezentowały bardzo wysoki poziom wykonania takich tańców jak oberek, mazur, kujawiak czy krakowiak. Obecnie pary przygotowują się do XV Mistrzostw Polski w Tańcach Polskich, które odbędą się w dniach 10-12 kwietnia 2015 w Wieliszewie.

Fot. Paulina Szymańska

Sukces tancerzy ZPiT UG Jantar Sukces tancerzy ZPiT UG Jantar Sukces tancerzy ZPiT UG Jantar
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz