fbpx Głosuj na film Macieja Jarczyńskiego z UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Głosuj na film Macieja Jarczyńskiego z UG

Film dokumentalny "85625" Macieja Jarczyńskiego został zakwalifikowany do oficjalnej selekcji międzynarodowego konkursu filmowego w Los Angeles. Gratulujemy!

Do 15 kwietnia można głosować na jego dzieło. Wystarczy kliknąć link: http://lacinefest.weebly.com/march.html, zjechać w dół, wpisać tytuł filmu: 85625, podać swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy, a następnie kliknąć 'submit' . Głosować można codziennie!

Maciej Jarczyński jest absolwentem  Akademii Sztuk Pięknych i Akademii Muzycznej, obecnie jest doktorantem Filologicznych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Gdańskiego i pracownikiem Akademickiego Centrum Kultury, asystentem dyrygenta Akademickiego Chóru UG.

„85625” - opowiada o wojennych losach Zbigniewa Kołakowskiego. W tym filmie autor stworzył nie tylko scenariusz, samodzielnie zrealizował zdjęcia, montaż, skomponował muzykę, zmierzył się z realizacją fragmentu animacji poklatkowej, a także namalował obrazy ilustrujące emocje bohatera.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz