fbpx Wernisaż wystawy „Ptaki i sztuka” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wernisaż wystawy „Ptaki i sztuka”

Wernisaż wystawy „Ptaki i sztuka” – akwareli autorstwa Andrzeja Rabiegi odbędzie się 10 kwietnia o godz. 16.00 na Wydziale Biologii UG. Wystawa czynna będzie do 22 maja.

Andrzej Rabiega jest artystą grafikiem, malarzem. Urodził się w Gdańsku w 1967 roku. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Studiował malarstwo w pracowni prof. Hugona Laseckiego. Dyplom z grafiki w pracowni prof. Janusza Górskiego. Był jednym z pierwszych pracowników zatrudnionych w portalu "Wirtualna Polska".  W 1999 roku jego projekt otrzymał nagrodę za najlepszą stronę internetową dla Banku PEKAO SA.
Od 2001 roku jest "wolnym strzelcem". Od roku 2010 wykłada przedmiot "Fotografika", prowadzi studio graficzne.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz