fbpx Konferencja „Działalność deweloperska w praktyce obrotu gospodarczego” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konferencja „Działalność deweloperska w praktyce obrotu gospodarczego”

Czas: 17 kwietnia
Miejsce: Wydział Prawa i Administracji UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 6, Audytorium C

W zamyśle organizatorów konferencja ma stanowić kontynuację spotkania praktyków i środowiska akademickiego wokół problematyki prowadzenia działalności deweloperskiej, które po raz pierwszy odbyło się w maju 2013 r. w Olsztynie.

Obecnie, po prawie 3 latach obowiązywania przepisów tzw. ustawy deweloperskiej, można pokusić się o refleksje dotyczące codzienności funkcjonowania jej rozwiązań oraz przedłożyć ewentualne propozycje nowelizacyjne. Konferencja, adresowana m.in. do notariuszy, przedstawicieli firm deweloperskich oraz sektora finansowego, ma stanowić także forum wymiany doświadczeń praktyków.

PDF icon deweloperzy-program.pdf445.43 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz