fbpx IV edycja konferencji Inno3city | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

IV edycja konferencji Inno3city

IV edycja konferencji Inno3city poświęcona różnym aspektom innowacyjności, w tym roku pod hasłem „Arena Liderów”. Do rozmów w ramach paneli dyskusyjnych zaprosiliśmy Liderów biznesu, nauki, a także sportu, sztuki oraz działalności społecznej i politycznej. Nasze zaproszenie przyjęli m.in. Elżbieta Bieńkowska, Jerzy Buzek, Roman Polko, Ewa Błaszczyk, Rafał Brzoska oraz Simon Dolan i Mario Reich.

INFORMACJA ORGANIZATORÓW:

Genialni Liderzy, wybitni Przywódcy, skuteczni Managerowie i niebywałe sukcesy

Jak zarządzają rozwojem w swoich organizacjach?

Jak skutecznie angażują zespoły i partnerów?

Czy bycia liderem można się nauczyć?

„INNO3city – Arena Liderów”

IV międzynarodowa konferencja dedykowana rozwojowi innowacyjności

29 maja 2015 r. Hipodrom Sopot

Zapraszamy na prezentacje, dyskusje, warsztaty i rozmowy w strefie networkingowej.

Do rozmów w ramach paneli dyskusyjnych zaprosiliśmy Liderów biznesu, nauki, a także sportu, sztuki oraz działalności społecznej i politycznej. Nasze zaproszenie przyjęli m.in. Elżbieta Bieńkowska, Jerzy Buzek,  Roman Polko, Ewa Błaszczyk, Rafał Brzoska, Simon Dolan …

Rejestracja i program: www.inno3city.pl

Organizacja: InnoBaltica – Centrum Innowacji