fbpx KREOgeneracja 2015 – „Zdolni&kreatywni… i co dalej?” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

KREOgeneracja 2015 – „Zdolni&kreatywni… i co dalej?”

III Ogólnopolska Rodzinna Konferencja KREOgeneracja 2015 odbędzie się pod hasłem „Zdolni&kreatywni… i co dalej?”. W poprzednich edycjach organizatorzy skupiali się na pokazaniu sposobów odkrywania i pracy służącej rozwijaniu kreatywności, w tym roku chcą pokazać efekty pracy ze zdolnymi.

Tytuł – III Ogólnopolska Rodzinna Konferencja KREOgeneracja 2015  „Zdolni&kreatywni… i co dalej?”

Czas – 20 czerwca 2015; rejestracja w godz. 10.30-11.00, zakończenie konferencji –  godz. 14.45-15.00

Miejsce – Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4

Organizatorzy – Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB i Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego – Koło Naukowe Socjokolektiv

Program i informacje na stronach:

Udział w konferencji jest bezpłatny; rejestracja na stronie www.damb.org

Wydarzenie to skierowane jest do rodziców, nauczycieli, studentów, dzieci, młodzieży, dla których ważną częścią życia i rozwoju jest kreatywność oraz twórcze myślenie i działania.

W trakcie tegorocznej KREOgeneracji odbędą się warsztaty kreatywności dla nauczycieli, panele dyskusyjne dla rodziców, nauczycieli i młodzieży oraz cieszący się dużym zainteresowaniem warsztat międzypokoleniowy. Dla dzieci organizatorzy przygotowali „Strefę kreatywnych działań”, a na zakończenie  -  „Ring Kreatywności”, na którym staną nominowani przez dzieci i młodzież nauczyciele, którzy w codziennej pracy potrafią zarażać pasją, inspirować i stawiają wyzwania. Jeden z nich zdobędzie tytuł „Kreatywnego Nauczyciela”.

dr Beata Czechowska-Derkacz, rzecznik prasowy Uniwersytetu Gdańskiego
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz