fbpx Wykłady o spektrometrii mas | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wykłady o spektrometrii mas

WYKŁADY O SPEKTROMETRII MAS “Innovations in discovery of potential new pharmaceuticals”

Informacja Organizatorów:

WYKŁADY O SPEKTROMETRII MAS
“Innovations in discovery of potential new pharmaceuticals”

8 LIPCA 2015, GDAŃSK

Serdecznie zapraszamy do udziału w otwartej sesji wykładowej dotyczącej Spektrometrii Mas organizowanej w ramach Projektu MOBI4Health, która będzie miała miejsce w dniu 8 lipca 2015 r. na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed w Gdańsku (ul. Kładki 24, Aula 22).
Tematem przewodnim sesji są Innovations in discovery of potential new pharmaceuticals.

Wykłady odbędą się w ramach organizowanej IV edycji Warsztatów Spektrometrii Mas (rejestracja na zajęcia praktyczne tej edycji warsztatów skierowana była przede wszystkim do pracowników
UG i GUMed oraz laboratoriów partnerskich projektu MOBI4Health i obecnie jest już zamknięta). Tematyka prelekcji obejmować będzie zagadnienia z dziedziny proteomiki oraz genomiki.

Wykłady prowadzone będą w języku angielskim.

Sesja wykładowa 8 lipca otwarta jest dla wszystkich uczestników i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Projektu MOBI4Health oraz stronie MWB UG i GUMed

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska
Treść wprowadzona przez: Iwona Kuklińska