fbpx Prof. Jerzy Zajadło z Wydziału Prawa i Administracji członkiem korespondentem Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie. | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Uprzejmie informujemy, że prof. zw. dr hab. Jerzy Zajadło – kierownik Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa z Wydziału Prawa i Administracji UG, dnia 20 czerwca 2015r. został członkiem korespondentem Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie.

Gratulujemy!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska