fbpx Studenci porozmawiają czy należy pomagać frankowiczom | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Studenci porozmawiają czy należy pomagać frankowiczom

Dziekani i samorządy studenckie Wydziału Zarządzania i Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają wszystkich studentów i pracowników na Debatę Oksfordzką.

W debacie wezmą udział dwa zespoły złożone ze studentów Wydziału Zarządzania i Wydziału Ekonomicznego, którzy zmierzą się w pojedynku na argumenty w celu obalenia lub podtrzymania tezy: Czy należy pomagać frankowiczom?

Debatę poprowadzi Jan Krzysztof Bielecki.

Każdgo, kto chciałby wziąć udział w opiniotwórczym wydarzeniu, mieć wpływ na wynik debaty oraz szansę na przedstawienie swoich poglądów w obecności ekspertów, zachęcamy do zapewnienia sobie miejsca wśród publiczności. Rejestracja na stronie: debatasopot.ug.edu.pl

Studenci porozmawiają czy należy pomagać frankowiczom
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska