fbpx Nabór wniosków w konkursie Iuventus Plus 2015 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Nabór wniosków w konkursie Iuventus Plus 2015

Do 15 października 2015 r. można składać wnioski w ramach kolejnej edycji konkursu Iuventus Plus, którego organizatorem jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Konkurs adresowany jest do młodych naukowców, którzy nie ukończyli 35. roku życia i opublikowali artykuły w czasopismach naukowych. Budżet programu wynosi 15 000 000 zł.

W regulaminie konkursu Iuventus Plus doprecyzowano, że wnioski mogą składać tylko ci młodzi naukowcy, których wyniki badań zostały opublikowane lub przyjęte do publikacji w czasopismach naukowych ujętych w części A lub części C obowiązującego wykazu czasopism naukowych.

Zgłaszany projekt badawczy może trwać do 36 miesięcy. Wysokość budżetu projektu na cały czas jego realizacji nie może przekraczać 300 000 zł.

Więcej informacji: http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/iuventus-plus-ogloszenie-konkursu-w-2...

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska
Treść wprowadzona przez: Iwona Kuklińska