fbpx Akademicki Chór UG zaprasza na Missa Gratiatoria | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Akademicki Chór UG zaprasza na Missa Gratiatoria

Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego oraz trio jazzowe: Kuba Ostrowski (fortepian), Jan Freicher (wibrafon, instrumenty perkusyjne), Andrzej Sienkiewicz (celesta) zapraszają na koncert: Missa Gratiatoria komp. Leszek Możdżer.

7 i 8 listopada (sobota/niedziela) o godz. 18.00
Centrum Św. Jana (ul. Świętojańska 50)

Missa Gratiatoria została skomponowana przez Leszka Możdżera w 2006 roku specjalnie z okazji 35-lecia Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego. Utwór składa się z 6 części - Kyrie, Gloria, Credo, Sanctus, Benedictus i Agnus Dei. Partię solową śpiewa dyrygent Marcin Tomczak, pod którego głos (baryton) zostało skomponowane solo.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 15 zł (ulgowy – uczniowie, studenci), 25
zł (normalny) dostępne w systemie Ekobilet http://www.ack.ug.edu.pl/muzyka/chor/missa-gratiatoria-2/ oraz w biurze
ACK "Alternator" (ul. Wita Stwosza 58/109, Gdańsk)
lub pół godziny przed koncertem w Centrum św. Jana w cenie 20 zł (ulgowy), 30 zł (normalny).
Akademicki Chór zaprasza na Missa GratiatoriaAkademicki Chór zaprasza na Missa GratiatoriaAkademicki Chór zaprasza na Missa Gratiatoria
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz