fbpx Językowe środki manipulacji i perswazji w rosyjskich tekstach prasowych - wykład otwarty na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Oddział Gdański Towarzystwa Literackiego im. Adama Mickiewicza zaprasza na wykład otwarty dr Joanny Wasiluk (Uniwersytet Warszawski) pt. JĘZYKOWE ŚRODKI MANIPULACJI I PERSWAZJI W ROSYJSKICH TEKSTACH PRASOWYCH.

Wykład odbędzie się 6 listopada 2015 r. (piątek), w dawnej auli Rady Wydziału Filologicznego UG (s. 1.48), Bałtycki Kampus UG w Gdańsku Oliwie, ul. Wita Stwosza 55, Wydział Filologiczny UG („stary budynek”) o godzinie 13:15.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski