fbpx Spotkanie z Danielem Kasprowiczem poświęcone malgaskiej kulturze | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Spotkanie z Danielem Kasprowiczem poświęcone malgaskiej kulturze

Studenckie Koło Naukowe Mozaika zaprasza na spotkanie z Danielem Kasprowiczem poświęcone malgaskiej kulturze i działalności misyjnej na Madagaskarze, które odbędzie się w piątek, 6 listopada 2015 r. o godz. 16:30 w sali 1.47 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 55).

Daniel Kasprowicz (ur. w 1990 r.) jest świeckim misjonarzem posługującym na Madagaskarze, absolwentem dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pielgrzymem oraz podróżnikiem. Na Czerwonej Wyspie opiekował się zarówno chorymi na malarię, tyfus i trąd, jak również zajmował się niedożywionymi dziećmi i pracą w afrykańskiej stołówce. Dużą część swojej posługi poświęcił dzieciom z domu dziecka Kilasymandry.

Zapraszamy!
Studenckie Koło Naukowe Mozaika