fbpx Losy i znaczenie dziedzictwa po klasztorach skasowanych na ziemiach dawnych Prus Królewskich. W 180 rocznicę kasaty ostatnich klasztorów w Gdańsku | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

22 października 2015 r. organizatorzy zapraszają na konferencję „Losy i znaczenie dziedzictwa po klasztorach skasowanych na ziemiach dawnych Prus Królewskich. W 180 rocznicę kasaty ostatnich klasztorów w Gdańsku”.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Dziedzictwo kulturowe po klasztorach skasowanych na ziemiach dawnej Rzeczypospolitej oraz na Śląsku w XVIII i XIX w.: losy, znaczenie, inwentaryzacja” (11H 11 021280) finansowanego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Humanistyki” w latach 2012–2016.

Obrady od godz. 9:00 odbywać się będą w sali 97, skrzydło C, ul. Bielańska 5, Gdańsk, Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Gdańskiego.

Program w załączeniu.

PDF icon kasaty_program_gdansk_pop_2.pdf6.94 MB