fbpx Międzynarodowa konferencja naukowa Dybuk. Na pograniczu dwóch światów | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Międzynarodowa konferencja naukowa Dybuk. Na pograniczu dwóch światów

19 i 20 listopada 2015 r. organizatorzy zapraszają na międzynarodową konferencję naukową „Dybuk. Na pograniczu dwóch światów”.

• 19 listopada br. „Dybuk. Mistyka i literatura”, Muzeum Narodowe w Gdańsku / Oddział Sztuki Nowoczesnej (Pałac Opatów).
  • 20 listopada br. „Dybuk w sztuce”, Uniwersytet Gdański, Wydział Filologiczny, aula 148.

Konferencji towarzyszy wystawa „Dybuk. Na pograniczu dwóch światów” w Dziale Teatralnym Oddziału Sztuki Współczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku, ul. Cystersów 18 czynna do 15 lutego 2016 r. (uroczyste otwarcie 19 listopada 2015 r, godz. 17:00).

Program konferencji w załączeniu.

PDF icon dybuk_program_-_skan.pdf252.34 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski