fbpx Konkurs im. hm. Olgierda Fietkiewicza | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs im. hm. Olgierda Fietkiewicza

Kwatera Główna ZHP po raz czwarty ogłasza Konkursie im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej.

Celem konkursu jest nobilitacja najlepszych prac naukowych, dotyczących szeroko rozumianej tematyki harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie dorobku naukowego dotyczącego harcerstwa.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone wyłącznie oryginalne prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej w języku polskim, obronione lub opublikowane. Prace mogą być zgłaszane wyłącznie przez autorów prac. Zgłoszeniu podlegają prace w kategoriach: licencjackie, magisterskie, doktorskie, inne prace naukowe opublikowane lub przyjęte do publikacji (w przypadku prac przyjętych do publikacji konieczne jest zaświadczenie stosownej redakcji/wydawnictwa).

Aby praca została zgłoszona do udziału w konkursie, zgłaszający musi łącznie spełnić następujące warunki: wydrukować i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej organizatora: www.pracanaukowa.zhp.pl dostarczyć oświadczenie o autorstwie pracy, dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz pracę w wersji drukowanej i elektronicznej na płycie CD w wersji .docx lub .pdf (niespłaszczony, "przeszukiwalny") na adres organizatora: Główna Kwatera ZHP, ul. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa, do 15 stycznia 2016 r.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski