fbpx Konkurs "Diamentowy Grant" - nabór wniosków | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs "Diamentowy Grant" - nabór wniosków

Do 15 lutego 2016 r. będzie trwał nabór wniosków w ramach V edycji konkursu "Diamentowy Grant". Konkurs ma na celu wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów lub absolwentów prowadzących pod kierunkiem opiekuna naukowego badania naukowe o wysokim stopniu zaawansowania.

Adresatami konkursu "Diamentowy Grant" są osoby, które w roku ogłoszenia konkursu ukończyły studia pierwszego stopnia lub ukończyły trzeci roku jednolitych studiów magisterskich lub w przypadku studiów trwających 6 lat – ukończyły czwarty rok jednolitych studiów magisterskich.

Budżet konkursu wynosi 20 000 000 zł.

Koszt realizacji projektu nie może przekroczyć:

• 180 000 zł dla nauk: humanistycznych, społecznych, nauk o sztuce i twórczości artystycznej
  • 220 000 zł dla nauk ścisłych, technicznych, przyrodniczych, rolniczych, leśnych, medycznych, weterynaryjnych oraz nauk o zdrowiu i nauk o kulturze fizycznej.

Środki finansowe na wynagrodzenie dla kierownika projektu nie mogą przekroczyć 2 500 zł miesięcznie. Zgłaszany projekt nie będzie mógł trwać dłużej niż 48 miesięcy.

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

diamentowy