fbpx Urząd Marszałkowski poszukuje ekspertów | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Urząd Marszałkowski poszukuje ekspertów

Zarząd Województwa Pomorskiego jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 informuje o możliwości ubiegania się o wpis do wykazu kandydatów na ekspertów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, uczestniczących w:

• ocenie wykonalności rzeczowej projektów w zakresie kryteriów techniczno-technologicznych w dziedzinach: Infrastruktura kolejowa, Efektywność energetyczna i Infrastruktura drogowa
  • ocenie strategicznej projektów w dziedzinach: Dziedzictwo kulturowe, Infrastruktura kolejowa i Efektywność energetyczna.

Zgłoszenia można składać do 2 marca 2016 roku. Więcej informacji na stronie: www.rpo.pomorskie.eu/wykaz-ekspertow-oceniajacych-wnioski Zapraszamy do współpracy!

PDF icon ogloszenie_eksperci_gw.pdf1.95 MB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski