fbpx Wykład prof. Józefa Majewskiego w ramach cyklu „Religia i media” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wykład prof. Józefa Majewskiego w ramach cyklu „Religia i media”

W najbliższy czwartek, 25 lutego prof. UG Józef Majewski, kierownik Zakładu Dziennikarstwa i Mediów w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa UG wygłosi wykład
pt.: „Nowa religijność w świecie mediów”.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Serdecznie zapraszamy!

Czas: 25 lutego 2016 r., godz. 17:30

Miejsce:Gdańsk, ul. Wałowa 24, Biblioteka Gdańska Polskiej Akademii Nauki, sala konferencyjna

Organizator: Pomorskie Towarzystwo Filozoficzno-Teologiczne

Czwartkowe spotkanie jest już piątym z ramach cyklu „Religia i media”. Na początek prof. UG Dariusz Sikorski, kierownik Zakładu Komunikacji Społecznej i Kulturowej w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa UG opowie o książce prelegenta pt.: „Religia, media, mitologia” wydanej w 2010 roku przez Słowo/obraz terytoria. Będzie to wstęp do późniejszego wykładu prof. UG Józefa Majewskiego, kierownika Zakładu Dziennikarstwa i Mediów w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa UG, pt.: „Nowa religijność w świecie mediów”.

Nowa religijność w świecie mediów
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski