fbpx Dotacje na badania i rozwój – rusza nabór wniosków o dofinansowanie | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dotacje na badania i rozwój – rusza nabór wniosków o dofinansowanie

Już od 4 maja 2016 r. rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 1.1.1. ”Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020. Po środku unijne mogą sięgnąć firmy, partnerstwa firm lub firm z organizacjami, oraz jednostki naukowe we współpracy z przedsiębiorstwami. Fundusze można pozyskać na realizację projektów badawczo – rozwojowych oraz na tworzenie i rozwój infrastruktury B+R przedsiębiorstw. Uwzględniane będą wyłącznie projekty mieszczące się w tzw. Inteligentnych specjalizacjach. Wnioski przyjmowane będą w Agencji Rozwoju Pomorza do 15 czerwca br. Środki przeznaczone na ten cel to ponad 100 milionów złotych. Konkurs powinien zostać rozstrzygnięty do 30 października 2016 roku.

Więcej informacji na stronie int. ARP pod linkiem: https://www.arp.gda.pl/index.php?wiecej=3994&wiecej_news=1 oraz w załączniku.

PDF icon konkurs_1_1_1_dotacje_na_badania_i_rozwoj.pdf368.93 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski